Sitemizde 20 binden fazla yerli ve yabancı malı ve hizmeti belirten marka bilgisi yer almaktadır. Merak ettiğiniz tüm markaları keşfetmek için arama yapabilir, markaların hangi ülkeye ait olduklarını görebilirsiniz.

Amerikan Metropolitan Üniversitesi Hangi Ülkenin

Kiminmali.com sitesinde 5 Nisan 2023 tarihinde güncellenen "Amerikan Metropolitan Üniversitesi Hangi Ülkenin" başlıklı bilgi şöyle;
Amerikan Metropolitan Üniversitesi Hangi Ülkenin

Amerikan Metropolitan Üniversitesi Hangi Ülkenin


Amerikan Metropolitan Üniversitesi, 2015 yılında kurulan uzaktan eğitim üzerine uzmanlaşan, lisans tamamlama, lisans, yüksek lisans ve doktora programlarına sahip özel bir üniversitedir.

Makedonya merkezli üniversite 2016 yılında Türkiye ve Amerika’da faaliyetlerine başlayarak; psikoloji, iç mimarlık, endüstri mühendisliği, mekatronik mühendisliği, bilgisayar, yazılım mühendisliği gibi birçok alanda sınav ve yaş şartı aramadan uzaktan eğitim hizmeti vermektedir.

Faaliyet gösterdiği ülkelerde her ülkenin kendi dilinde eğitim vererek yabancı dil sorununu ortadan kaldırmıştır. Türkiye şubesi İstanbul Ticaret Odasına kayıtlıdır. ISO 9001 belgesine sahiptir.

Dünya çapında 100 binin üzerinde mezunu bulunmaktadır.

Amerikan Metropolitan Üniversitesi Hangi Ülkenin?


TÜRK MALITürk Malları | ALMAN MALIAlman Malları | İSRAİL MALIİsrail Malları | AMERİKAN MALIAmerikan Malları | ÇİN MALIÇin Malları