Sitemizde 20 binden fazla yerli ve yabancı malı ve hizmeti belirten marka bilgisi yer almaktadır. Merak ettiğiniz tüm markaları keşfetmek için arama yapabilir, markaların hangi ülkeye ait olduklarını görebilirsiniz.

Adile Sultan Ev Yemekleri Nerenin Markasıdır

Kiminmali.com sitesinde 1 Kasım 2021 tarihinde yayınlanan "Adile Sultan Ev Yemekleri Nerenin Markasıdır" başlıklı bilgi şöyle;
Adile Sultan Ev Yemekleri Nerenin Markasıdır

Adile Sultan Ev Yemekleri Nerenin Markasıdır


Adile Sultan Ev Yemekleri, 2018 yılında kurulan Yemekevi Restaurant San. Tic. A.Ş. bünyesinde üretilen çorba, makarna, pilav, etli, tavuklu, sebzeli, zeytinyağlı, tatlı yemekler markasıdır.

Ürünlerinde yapay tatlandırıcılar, gıda koruyucular, renklendiriciler, trans yağ, margarin gibi yağlar kullanılmamaktadır. Kazan boyu yerine, tencere boyu butik üretim yapmaktadır. Yemeklerini endüstriyel pişirme teknikleri yerine sadece çelik tencere, mangal ve fırın kullanarak geleneksel usullerle pişirmekte ve PP film ve kaplarda ambalajlamaktadır.

İstanbul’un 25 ilçesinde şubeleri bulunmaktadır.

Adile Sultan Ev Yemekleri Nerenin Markasıdır?


TÜRK MALITürk Malları | ALMAN MALIAlman Malları | İSRAİL MALIİsrail Malları | AMERİKAN MALIAmerikan Malları | ÇİN MALIÇin Malları