"Enter"a basıp içeriğe geçin

Farmasi Hangi Ülkenin Ürünü Kimin Malı

Farmasi Hangi Ülkenin Ürünü Kimin Malı

Farmasi 5 kıtada 125 ülkeye ihracat yapan yüzde 100 yerli sermayeli Türk Şirketidir.

1950 yılında Dr Cevdet Tuna tarafından Tan Sağlık Hizmetleri olarak sağlık sektörüne ham madde, üretim ve ithalat amacı ile kurulan firma, 1985 yılında Kozmetik alanındaki ihtiyaç ve talepler doğrultusunda Alize Kozmetik olarak ikinci şirketini kurdu. 2003 yılında Tan Sağlık Hizmetleri ve Alize Kozmetik birleşti ve Tanalize Kozmetik A.Ş adını aldı.

Kozmetik sektöründe ihracat şampiyonu olan Tanalize kozmetik, ürünlerini FARMASİ markası adı altında Dünyada 350 milyon kişiye ulaştırıyor.

Farmasi Kozmetik Ömerlideki 40 bin metrekarelik kendi tesislerinde günlük bin ton üretim kapasitesi ile Kozmetik ürünleri üretmektedir. En büyük özelliği ise Kişisel Bakım, Islak Mendil, Makyaj ürünleri, Plastik ambalaj üretimi, Tüp üretimi ve dolumu yapabilen 5 ayrı fabrikanın aynı tesis içinde bulunması yani entegre bir tesis olmasıdır.

Zincir Market ve Mağazalar ile farklı sektörlerden özel üretim yaptırmak isteyen firmalar için etkin ve verimli Private Label çözümleri sunmaktadır.

Farmasi Network Satış Ağı; Türkiye, Ukrayna, Bosna, Makedonya, KKTC, Azerbaycan, Fas, Mauritius, Gürcistan, Sırbistan, Karadağ

Farmasinin Sağlık Bakanlığı onaylı tesislerde üretim, Helal Sertifikası, İso 9001 Kalite Güvencesi Sertifikası, GMP İyi Üretim Uygulamaları Sertifikası, İso 22716 Kalite Güvencesi Sertifikası, TSE Belgesi, Indiana University FDA Standartları Uyum Belgesi var.

9 Mar 2018 tarihinde güncellendi

Farmasi Hangi Ülkenin Ürünü Kimin Malı? : TÜRK MALI