"Enter"a basıp içeriğe geçin

Edding Hangi Ülkenin Malı Markası

Edding Hangi Ülkenin Malı Markası

Edding Hangi Ülkenin Malı Markası

Edding, 1960 yılında Carl-Wilhelm Edding ve Volker Detlef Ledermann tarafından kurulan hem bir anonim şirket hem de bir aile şirketi bünyesinde üretilen tahta kalemleri, fosforlu kalemler, permanent kalemleri, kaligrafi markör kalemleri, porselen kalemleri, boya dekor kalemleri, likit tebeşirler, cam kalemleri, yüz boyama kalemleri, fayans derz kalemleri, mobilya kalemleri, rötuş kalemleri markasıdır.

Legamaster adlı diğer markasıyla beyaz yazı tahtaları, flipchartlar gibi ofis ürünlerinin yanı sıra tüm toplantı odalarında kullanılabilecek e-screen gibi akıllı sunum ürünleri de bulunmaktadır.

Avrupa’nın önde gelen kalem üreticilerinden biri olan edding Almanya merkezlidir ve Almanya, Hollanda, Lüksemburg, Belçika, Fransa, İtalya, Yunanistan, İngiltere, Arjantin, Meksika, Kolombiya, Brezilya, Japonya ve Türkiye’de yer alan kendi iştirakleri ile tüketicilere hizmet veriyor.

Ürünlerinin büyük bir bölümünün imalatında geri dönüşüm plastiğinden yararlanarak çevre dostu ürünler piyasaya sunmaktadır.

2001 yılında edding AG ve edding International firmalarının ortaklığı ile edding Ofis ve Kırtasiye Ürünleri Tic. Ltd. Şti. kuruldu.

2 Nis 2019 tarihinde yayınlandı

Edding Hangi Ülkenin Malı Markası? : ALMAN MALI