"Enter"a basıp içeriğe geçin

Charmvit Professional Hangi Ülkenin Markasıdır

Kiminmali.com sitesinde 2 Aralık 2019 tarihinde yayınlanan "Charmvit Professional Hangi Ülkenin Markasıdır" başlıklı bilgi şöyle;

Charmvit Professional Hangi Ülkenin Markasıdır

Charmvit Professional Hangi Ülkenin Markasıdır

Charmvit Professional, 2013 yılında kurulan Ada Mum Nano Teknoloji İtriyat Kozmetik Dayanıklı Tüketim İnş. Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti. bünyesinde profesyoneller için üretilen ve ithal edilen kuaför ekipmanları markasıdır.

Ürün yelpazesi fön makinesi, saç düzleştirici, saç tost makinesi, saç maşası, saç wag maşası, çivi maşa, ağda ısıtıcı, parafin isıtıcı, saç kesim makinesi, steril cihaz, buhar makinesi, loop, fön askısı, saç pensi, saç fırçası, termal turbo fırça, karbon tarak, kırılmaz şeffaf vigo, etekli yıkama seti boyunluğu, zamanlayıcı, boya önlüğü, kırılmaz ölçek, lüx boya fırçası, sıyırıcılı boya kasesi, yüz siperliği gibi ürünlerden oluşmaktadır.

Salon tipi fön makineleri, saç maşaları, düzleştiriciler, wag maşaları, saç tost makineleri gibi elektrikli saç şekillendirici ürünler, ağda ısıtıcılar, parafin ısıtıcılar, looplar, saç ve cilt analiz cihazları, buhar makineleri, UV ve ısılı steril cihazları, makaslar, taraklar ve fırçalar gibi ürünleri, ISO Kalite ve TSE belgelerine sahip olan tesisinde üretmektedir.

Ayrıca özel etiket ürünler üretmektedir.

Ürünlerini 5 ülkeye ihraç etmektedir.

Charmvit Professional Hangi Ülkenin Markasıdır?
TÜRK MALI