Sitemizde 20 binden fazla yerli ve yabancı malı ve hizmeti belirten marka bilgisi yer almaktadır. Merak ettiğiniz tüm markaları keşfetmek için arama yapabilir, markaların hangi ülkeye ait olduklarını görebilirsiniz.

Claribon Nerenin Malı Markasıdır

Kiminmali.com sitesinde 3 Ocak 2021 tarihinde yayınlanan "Claribon Nerenin Malı Markasıdır" başlıklı bilgi şöyle;
Claribon Nerenin Malı Markasıdır

Claribon Nerenin Malı Markasıdır


Claribon, Efechem Kimya İmalat San. ve Tic. Ltd. Şti. bünyesinde üretilen bitkisel temizlik ürünleri markasıdır.

Temizlik ürünleri yüzde 100 Doğal İçerikli Vegandır. Ürünlerinde sentetik koku yerine bitki yağlarından üretilen kokular kullanılmaktadır.

Ürünleri çevre dostudur, doğada çözünür, yeraltı suyunu kirletmez, palm yağı içermez. Sağlığa zararlı hiçbir kimyasal yoktur. Hipoalerjeniktir, toksik madde içermez ve hayvanlar üzerinde denenmemektedir.

Sentetik renkler veya boya, Sentetik koku, Petrol bazlı bileşenler, Nitratlar, Amonyak, klor, sülfatlar, Sodyum Lauril Sülfat ve Sodyum Laureth Sülfat, SLS, SLES, Sodyum Coco Sülfat, Fragrance, Metilkloroizotiazolinon ve Metilizotiazolinon (MI), Phenoxyethanol, Paraben bazlı koruyucular, PEG 150 kıvam arttırıcı, TEA (Trietonalomin) ve DEA (Diethonalomin), Triclosan, Fitalatlar ve hayvansal hammaddeler içermemektedir.

Eldivensiz kullanılır, hassas ellere zarar vermez.

Claribon Nerenin Malı Markasıdır?


TÜRK MALITürk Malları | ALMAN MALIAlman Malları | İSRAİL MALIİsrail Malları | AMERİKAN MALIAmerikan Malları | ÇİN MALIÇin Malları