Sitemizde 20 bine yakın yerli ve yabancı marka yer almaktadır. Keşfetmek için arama yapabilir, markaların hangi ülkeye ait olduklarını görebilirsiniz.

Gratis Hangi Ülkenin Markası Sahibi Kim

Kiminmali.com sitesinde 26 Eylül 2023 tarihinde güncelenen "Gratis Hangi Ülkenin Markası Sahibi Kim" başlıklı bilgi şöyle;

Gratis Hangi Ülkenin Markası Sahibi Kim?
Gratis Hangi Ülkenin Markası Sahibi Kim


Gratis Hangi Ülkenin Markası Sahibi Kim


Gratis, 2009 yılında kurulan Gratis İç ve Dış Tic. A.Ş. bünyesindeki güzellik ve kişisel bakım ürünleri perakende markasıdır.

Türkiye’de 650’den fazla mağazasında ağız bakımı, bebek-çocuk-anne bakım ürünleri, cilt bakımı, duş ve banyo ürünleri, erkek bakım ürünleri, kadın ve erkek koku, makyaj ürünleri, saç bakımı, sağlık ve hijyen ürünleri, ev günlük ihtiyaç gibi pek çok kişisel bakım ihtiyacını giderecek ürünlerden oluşan kendi markalarını ve ithal ürün ve markaları satmaktadır.

Ayrıca Gratis Beauty markası ile müşterilerine cilt bakımı, el ve ayak bakımı, oje ve kalıcı oje, nailart, kirpik uygulamaları, kaş ve yüz uygulamaları gibi hizmetler sunmaktadır.

Gratis İç ve Dış Tic. A.Ş.’nin yüzde 55 hissesi İngiltere merkezli Actera Group Limited’e geri kalan hisseler kurucu Demir Sabancı’ya ait Sedes İç ve Dış Tic. A.Ş.’nindir.

Sadece Gratis mağazalarında bulunan bazı markalar;
Bee Beauty
Benri
Bionsen
Dirty Works
Fraternikus
Hask
Himalaya
Sleek
Splat
The Balm
Wet’n Wild
Yardley

TÜRK MALITürk Malları | ALMAN MALIAlman Malları | İSRAİL MALIİsrail Malları | AMERİKAN MALIAmerikan Malları | ÇİN MALIÇin Malları