Comodo Sahibi Kim Hakkında Yorumlar

Kiminmali.com sitesinde 9 Mart 2018 tarihinde güncelenen "Comodo Sahibi Kim Hakkında Yorumlar" başlıklı bilgi şöyle;

Comodo Sahibi Kim Hakkında Yorumlar?
Comodo Sahibi Kim Hakkında Yorumlar


Melih Abdulhayoğlu 1998 yılında, İngiltere’de SSL sertifikası gibi bilgisayar güvenlik ürünleri üreten bir kuruluş olan Comodo’yu kurmuştur. 2004 yılında şirket Amerika Birleşik Devletleri’ne taşınmıştır.

Comodo Group, Inc., İngiltere, Türkiye, Ukrayna, Romanya, Çin, Hindistan ve Amerika’da yerleşkeleri bulunmaktadır.

Comodo bilgisayar ve internet güvenliği üzerine odaklanmıştır. Comodo, SSL sertifikalarını veren bir Sertifika Yetkilisi olarak etkinlik göstermektedir. Şahıslar ve kurumlar için uç nokta, ağ ve sınırı koruyan siber güvenlik güvenlik çözümleri sunmaktadır.

Comodo tüm internet alanlarının yüzde 13,9 üzerinde yüzde 44 pazar payı ile SSL sertifikalarının en büyük sağlayıcısı konumundadır.

Şirketleri:
Comodo CA Ltd: Manchester İngiltere’de kurulu, SSL ve diğer sayısal sertifikalar veren bir sayısal sertifika otoritesidir.

Comodo Security Solutions, Inc: Clifton, NJ yerleşkeli, ticari ve tüketici kullanımı için güvenlik yazılımlarını geliştirir ve pazarlar. İnternet sitesi güvenlik açığı ve etkisi, kurumsal ve bireysel bilgisayar güvenlik sistemleri ve diğer ağlar için güvenlik ürünlerini içerir. Comodo Antivirüs Laboratuvarları kendi güvenlik sistemlerinin tüm sürümlerini destekler.

DNS.com: Louisville, Kentucky yerleşkeli, DNS hizmetlerinin yönetildiği bir şirkettir.

Comodo alanı Bilgisayar güvenliği ve İnternet güvenliği üzerinedir ve sunduğu hizmetler arasında; SSL Sertifikaları, Antivirüs, Güvenlik Duvarı, PCI Uyumluluğu, Uç Güvenlik ve DNS Yönetimi yer almaktadır.

TÜRK MALITürk Malları | ALMAN MALIAlman Malları | İSRAİL MALIİsrail Malları | AMERİKAN MALIAmerikan Malları | ÇİN MALIÇin Malları