"Enter"a basıp içeriğe geçin

Fresh’n Soft Mendix Hangi Ülkenin Malı Markası

Fresh'n Soft Mendix Hangi Ülkenin Malı Markası

Fresh’n Soft Mendix Hangi Ülkenin Malı Markası

Fresh’n Soft, Türkiye’nin ilk ıslak mendil üreticisi olan Kardeşler Uçan Yağlar Sanayi A.Ş.’nin markasıdır. Bebek Bakım, Kişisel Bakım ve Günlük Bakım kategorilerinde ürünlere adını veren marka Fresh’n Soft 1992 yılında oluşturuldu.

Bebek ve günlük kullanıma yönelik ıslak havlu ve mendiller dışında, antibakteriyel ıslak mendiller ile kadınlara özel makyaj ve genital bölge temizliği, deodorant etkili terleme sonrası temizliğe yönelik ürünler sunmaktadır. Islak mendil dışında, göğüs pedi, ter emici yapraklar ve bebek bakım ürünleriyle hijyenik ve pratik çözümler sunmaktadır.

1957 tarihinde kurulan Kardeşler Uçan Yağlar Sanayi A.Ş şekerleme, meşrubat sanayi ve ilaç sektörüne cihaz, hammadde ve ambalaj temin etmiş ve yurtdışındaki pek çok firmanın Türkiye temsilciliğini üstlenmiştir. Türkiye’de Islak Mendil kategorisini oluşturan ilk firmadır. 2004 yılında üretim tesisi Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi’nde 10 bin metrekarelik alanda faaliyete geçmiş, 2008 yılı itibariyle Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesinde ikinci bir alanı daha faaliyete geçirmiştir. Türkiye ıslak mendil pazarında lider marka konumuna gelmiş ve Asya, Avrupa, Amerika, Afrika kıtalarında gelişen ihracat hacmiyle büyümeye devam etmektedir.

Ürünler:
Bebek Bakım Ürünleri (Pişik Önleyici Islak Bebek Havlusu, Islak Pamuklu Mendil, Bebek Bakım Örtüsü, Bebek Kulak Çubuğu, Islak Havlu)

Kişisel Bakım Ürünleri (Makyaj Temizleme Mendili, Dış Genital Temizleme Mendili, Ter Emici Yaprak, Göğüs Pedi, Islak Tuvalet Kağıdı, Mendil Deororant )

Günlük Bakım Ürünleri (Islak Cep Mendili, Islak Misafir Havlusu, Antibakteriyel Islak Havlu, Antibakteriyel Islak Cep Mendili, Gözlük Camı Temizleme Mendili, Kulak Çubuğu)

Markaları:
Fresh’n Soft
Medifresh
Mendix
Minix
Wety
Cino

  • Hayran
  • Mutlu
  • Üzgün
  • Kızgın
  • Sıkıcı
  • Korkunç
Fresh’n Soft Mendix Hangi Ülkenin Malı Markası : TÜRK MALI