Sitemizde 20 binden fazla yerli ve yabancı malı ve hizmeti belirten marka bilgisi yer almaktadır. Merak ettiğiniz tüm markaları keşfetmek için arama yapabilir, markaların hangi ülkeye ait olduklarını görebilirsiniz.

Garamond Nerenin Malı Markasıdır

Kiminmali.com sitesinde 12 Şubat 2024 tarihinde yayınlanan "Garamond Nerenin Malı Markasıdır" başlıklı bilgi şöyle;
Garamond Nerenin Malı Markasıdır

Garamond Nerenin Malı Markasıdır


Garamond
Kimin Malı Açıklama: Bulamadığınız markalar olursa sonraki günlerde sitemize ekleneceği için sürekli sitemize girip marka araması yapınız. İnternet arama motorlarında bulamadığınız pek çok markayı sitemizde arama yaparak bulabilirsiniz.

1960 yılında temelleri atılan FLO Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş. bünyesinde üretilen erkek klasik ayakkabı, erkek bere, erkek bot ve çizme, erkek eldiven, erkek günlük ayakkabı, erkek kemer markasıdır.

2013 yılında FLO Mağazacılık ve Paz. A.Ş.’nin yüzde 27 hissesini İngiltere merkezli Turkven Ltd. bünyesindeki Mater Footwear BV, yüzde 11,5 hissesini Bim A.Ş., yüzde 11,5 hissesini Kökler Yatırım Holding A.Ş., Yıldız Holding A.Ş., Üs Holding A.Ş. ve Amerika menşeli Franklin Templeton Luxembourg SA’nın ortaklık payı olduğu Gözde Girişim A.Ş. ‘den oluşan konsorsiyum satın almıştır. Geri kalan yüzde 50 hissesi ise Ziylan Ailesine aittir.

Garamond Nerenin Malı Markasıdır?


TÜRK MALITürk Malları | ALMAN MALIAlman Malları | İSRAİL MALIİsrail Malları | AMERİKAN MALIAmerikan Malları | ÇİN MALIÇin Malları