Sitemizde 20 binden fazla yerli ve yabancı malı ve hizmeti belirten marka bilgisi yer almaktadır. Merak ettiğiniz tüm markaları keşfetmek için arama yapabilir, markaların hangi ülkeye ait olduklarını görebilirsiniz.

Miine Hangi Ülkenin Markası

Kiminmali.com sitesinde 16 Şubat 2024 tarihinde yayınlanan "Miine Hangi Ülkenin Markası" başlıklı bilgi şöyle;
Miine Hangi Ülkenin Markası

Miine Hangi Ülkenin Markası


Miine
Kimin Malı Açıklama: Bulamadığınız markalar olursa sonraki günlerde sitemize ekleneceği için sürekli sitemize girip marka araması yapınız. İnternet arama motorlarında bulamadığınız pek çok markayı sitemizde arama yaparak bulabilirsiniz.

1828 yılında kurulmuş olan AS Watson Group Ltd. bünyesindeki makyaj çantaları, çanta ve cüzdan, saç bandı ve toka, banyo aksesuarları, sürdürülebilir ambalajlar, bavul, saç fırçası ve tarak, sezonsal ürünler, diğer aksesuarlar, makyaj süngerleri ve aplikatörler, makyaj temizleme, makyaj fırçaları, makaslar ve usturalar, seyahat aksesuarları markasıdır.

AS Watson Group Ltd., CK Hutchison Holdings Limited’in perakende ve tüketici bölümüdür. Hong Kong merkezli firma 2005 yılında Avrupa perakendecisi Marionnaud’un satın alınmasından sonra dünyanın en büyük sağlık ve güzellik ürünleri perakendecisi oldu.

Miine Hangi Ülkenin Markası?


TÜRK MALITürk Malları | ALMAN MALIAlman Malları | İSRAİL MALIİsrail Malları | AMERİKAN MALIAmerikan Malları | ÇİN MALIÇin Malları