"Enter"a basıp içeriğe geçin

Sleepy Bebek Bezi Hakkında Yorumlar Hangi Ülkenin Malı

Sleepy Bebek Bezi Hakkında Yorumlar Hangi Ülkenin Malı

Sleepy Bebek Bezi Hakkında Yorumlar Hangi Ülkenin Malı

Sleepy bebek bezi markası, Türkiye’de faaliyetlerine 2004 yılında çocuk bezi üretimiyle başlayan Eruslu Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye aittir.

Eruslu Sağlık 2010 yılında, yetişkin hasta bezi, ıslak havlu ve cep mendili; 2013 yılında hasta altı örtüsü üretimine de başladı.

Ayda 220 milyon ped çocuk bezi üreten firma, yalnız yurt içindeki değil, yurt dışındaki kullanıcıların da tercihi. Eruslu Global Şirketler Topluluğuna bağlı olan şirket dünya genelinde 60’tan fazla ülkeye ihracat yaparken, yaygın yurt içi satış yapılanmasına sahip.

Türkiye’de suyla dokunan ilk bebek bezi. Saf su ile dokunduğu için bebeğin kimyasal ile temasını sıfıra indiriyor. Suyla dokuma işlemi tekstil dış yüzeyin serilmesi ve kumaş liflerinin içine su damlacıklarının yerleştirilmesi ile gerçekleştiriliyor. Lifler birbirine su ile bağlanıyor.

Eruslu Sağlık ayda; 220 milyon ped çocuk bezi, 10’ar milyon ped hasta bezi, ped hasta altı örtüsü, paket ıslak havlu ve 11 milyon paket cep mendili üretim kapasitesi bakımından sektörünün en önde gelen kuruluşları arasında.

Firmanın markaları:

Çocuk Bezi
Newsleepy
Babyfit
Yesbaby
Sweet

Islak Havlu
Newsleepy
Purelogo
Penguin

Hasta Bezi
Freshlife
Actual

21 Mar 2019 tarihinde güncellendi

Sleepy Bebek Bezi Hakkında Yorumlar Hangi Ülkenin Malı? : TÜRK MALI