Sitemizde 20 binden fazla yerli ve yabancı malı ve hizmeti belirten marka bilgisi yer almaktadır. Merak ettiğiniz tüm markaları keşfetmek için arama yapabilir, markaların hangi ülkeye ait olduklarını görebilirsiniz.

Faber Castell Hangi Ülkenin Malı Markası Ürünü

Kiminmali.com sitesinde 11 Temmuz 2019 tarihinde güncellenen "Faber Castell Hangi Ülkenin Malı Markası Ürünü" başlıklı bilgi şöyle;
Faber Castell Hangi Ülkenin Malı Markası Ürünü


Faber Castell Hangi Ülkenin Malı Markası Ürünü

Faber Castell 1761 yılında Almanya’nın Nuremberg kentinde Kaspar Faber tarafından kurulmuştur. Alman şirket; yazı ve resim araç gereçleri, zımba ve cetvel üretmektedir.

Dünyanın en eski yazım gereçleri firması olan Faber-Castell’in dünyada 10 ülkeye yayılmış kendisine ait 14 üretim tesisi bulunuyor. Bunun yanısıra Faber-Castell’in 23 ülkede satış firması, 120’den fazla ülkede distribütörü vardır. Firmanın dünya çapında çalışan sayısı ise 7 binin üzerinde.

Çoğu ürünü Malezya’da üretilen Faber Castell’in lüks ürünleri Almanya’da üretilmektedir. Türkiye yöneticiliğini ise Adel yapmaktadır.

Adel Hangi Ülkenin Markasıdır

Faber Castell Hangi Ülkenin Malı Markası Ürünü?


TÜRK MALITürk Malları | ALMAN MALIAlman Malları | İSRAİL MALIİsrail Malları | AMERİKAN MALIAmerikan Malları | ÇİN MALIÇin Malları