Sitemizde 20 binden fazla yerli ve yabancı malı ve hizmeti belirten marka bilgisi yer almaktadır. Merak ettiğiniz tüm markaları keşfetmek için arama yapabilir, markaların hangi ülkeye ait olduklarını görebilirsiniz.

Amway Hangi Ülkenin Markası

Kiminmali.com sitesinde 22 Ocak 2024 tarihinde güncellenen "Amway Hangi Ülkenin Markası" başlıklı bilgi şöyle;
Amway Hangi Ülkenin Markası

Amway Hangi Ülkenin Markası


Amway
Kimin Malı Açıklama: Bulamadığınız markalar olursa sonraki günlerde sitemize ekleneceği için sürekli sitemize girip marka araması yapınız. İnternet arama motorlarında bulamadığınız pek çok markayı sitemizde arama yaparak bulabilirsiniz.

1959 yılında kurulmuş olan Alticor Inc. bünyesindeki kişisel bakım, güzellik, ev bakım ve beslenme, sağlık ürünleri markasıdır.

Dünya çapında en büyük doğrudan satış şirketlerinden biridir ve şirkete kayıtlı milyonlarca serbest girişimci bulunmaktadır.

Alticor Inc. Amerika merkezlidir, DeVos ve Van Andel ailelerine aittir. Amway Türkiye, 1994 yılından beri Türkiye’de faaliyet göstermektedir. Amway işletme sahipleri aracılığıyla dünya çapında 50’den fazla ülke ve bölgede satılmaktadır.

Bünyesindeki markalar;
Ancestry
Anticipate Intense
Artistry
Atmosphere
Beautycycle
Body Blends
Body Series
Body Works
Bodykey By Nutriway
Clear Now
Espring
Glister
Hymm
Icook
Legacy Of Clean
Loc Plus See Spray
Modena
Nutrilite
Nutriway
Opportune
Opportune Premium
Personal Accents
Peter Island
Protique
Ribbon
Sa8
Satinique
Tolsom
Wistful
Xs
Xs Power Drink
Zoom

Amway Hangi Ülkenin Markası?


TÜRK MALITürk Malları | ALMAN MALIAlman Malları | İSRAİL MALIİsrail Malları | AMERİKAN MALIAmerikan Malları | ÇİN MALIÇin Malları