Sitemizde 20 binden fazla yerli ve yabancı malı ve hizmeti belirten marka bilgisi yer almaktadır. Merak ettiğiniz tüm markaları keşfetmek için arama yapabilir, markaların hangi ülkeye ait olduklarını görebilirsiniz.

Beaulis Hangi Ülkenin Markasıdır

Kiminmali.com sitesinde 5 Kasım 2023 tarihinde güncellenen "Beaulis Hangi Ülkenin Markasıdır" başlıklı bilgi şöyle;
Beaulis Hangi Ülkenin Markasıdır

Beaulis Hangi Ülkenin Markasıdır


Beaulis, 2016 yılında Gratis İç ve Dış Tic. A.Ş. bünyesinde kurulan üçlü oje seti, allık, aydınlatıcı, ballı tırnak eti bakım serumu, besleyici tırnak eti bakım yağı, dudak parlatıcısı, gözenek sıkılaştırıcı baz, hızlı kurutucu parlak cila, ışıltılı sabitletici sprey, jel aydınlatıcı, kalıcı kalem ruj, kalsiyum baz, krem far, likit mat ruj, manikür seti, mascara, mat ruj, nemlendirici baz, oje, renkli allık ve aydınlatıcı, stik aydınlatıcı, stik fondoten, sunset üçlü oje seti, tırnak güçlendirici baz, transparan kirpik ve kaş maskarası, yağ dengeleyici baz ürünleri markasıdır.

Gratis İç ve Dış Tic. A.Ş.’nin yüzde 55 hissesi İngiltere merkezli Actera Group Limited’e geri kalan hisseler kurucu Demir Sabancı’ya ait Sedes İç ve Dış Tic. A.Ş.’nindir.

Ürünlerinin bir kısmı Türkiye’de üretilirken bir kısmı Çin, Polonya, Tayland, Tayvan, Almanya gibi ülkelerden ithal edilmektedir.

Beaulis Hangi Ülkenin Markasıdır?


TÜRK MALITürk Malları | ALMAN MALIAlman Malları | İSRAİL MALIİsrail Malları | AMERİKAN MALIAmerikan Malları | ÇİN MALIÇin Malları