Sitemizde 20 binden fazla yerli ve yabancı malı ve hizmeti belirten marka bilgisi yer almaktadır. Merak ettiğiniz tüm markaları keşfetmek için arama yapabilir, markaların hangi ülkeye ait olduklarını görebilirsiniz.

Dalin Hangi Ülkenin Malı Hangi Ülkeye Ait

Kiminmali.com sitesinde 17 Temmuz 2018 tarihinde güncellenen "Dalin Hangi Ülkenin Malı Hangi Ülkeye Ait" başlıklı bilgi şöyle;
Dalin Hangi Ülkenin Malı Hangi Ülkeye Ait
Dalin Hangi Ülkenin Malı Hangi Ülkeye Ait

Dalin markası, Eczacı M. Adil Karaağaç tarafından 1983 yılında oluşturuldu. Kopaş Kozmetik Pazarlama ve Sanayi A.Ş.’ye aittir. Kozmetik, kişisel bakım ve ev temizlik ürünlerini geliştiren, insan ve çevre sağlığına zarar vermeksizin uluslararası standartlarda üreterek ülke çapında tüm kanallarda bulunurluğunu sağlayan ve satan bir kuruluştur.

Dalin ile saç ve cilt bakımında yetişkinlerden farklı ihtiyaçları olan bebeklere özel, ilaç titizliğinde geliştirilmiş ve üretilmiş, hem kaliteli, hem de ulaşılabilir fiyatta ürünler sunarak anne ve bebeklerin bir numaralı tercihi olma konumunu koruyor.

İlk olarak göz yakmayan bebek şampuanı, bebek pudrası ve bebek sabunu annelere sunuldu. Dalin üretim tesisi, Türkiye’de kozmetik sektöründe ilk İyi Üretim Uygulaması (GMP) sertifikası alan üretim tesisidir. Annelere sunulan kalite ve bunun sonucu olarak nesillerdir süregelen güvenin belkemiği, Kalite Güvence Sistemi(QAS) ile güvence altına alınmıştır.

Dalin bebek şampuanı bugün yüzde 50’ye yakın pazar payıyla Türkiye’nin bir numaralı bebek şampuanıdır. Ayrıca bebek bakımındaki uzmanlığını, saç bakımından cilt bakımına, annelere özel ürünlerden bebek çamaşır bakımına kadar genişletmiş olan Dalin; bugün bebek yağı, pişik önleyici krem, sinek kovucu sprey, ıslak havlu, bebek bakım örtüsü, göğüs pedi, bebek ve hassas ciltlere özel geliştirilen bebek deterjanı ve yumuşatıcısı gibi toplam 17 farklı kategoride, 40 farklı ürün çeşidini annelere sunan, annelerin tüm ihtiyaçlarına cevap veren bebek bakım markasıdır.

Kopaş Kozmetik Pazarlama ve Sanayi A.Ş.’ye ait markalar:
DALİN
SESU
VOILA
ALIX NATURA
ALIX AVIEN
FOOT DOCTOR
XO
DR BECKMANN
ALIX PROFESSIONAL
HUMANA
MONTIBELLO

Dalin Hangi Ülkenin Malı Hangi Ülkeye Ait?

TÜRK MALITürk Malları | ALMAN MALIAlman Malları | İSRAİL MALIİsrail Malları | AMERİKAN MALIAmerikan Malları | ÇİN MALIÇin Malları