"Enter"a basıp içeriğe geçin

Classone Hangi Ülkenin Malı Markası

Kiminmali.com sitesinde 24 Mart 2019 tarihinde yayınlanan "Classone Hangi Ülkenin Malı Markası" başlıklı bilgi şöyle;

Classone Hangi Ülkenin Malı Markası

Classone Hangi Ülkenin Malı Markası

Classone, 2006 yılında kurulan Classone Teknoloji Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti. bünyesinde üretilen; sırt çantası, el çantası, makyaj çantası, soğutuculu buzluk çantası, okul çantası, piknik çantası, bel çantası, fuar çantası, kongre çantası, sempozyum çantası, plaj çantası, thermo çanta, ilk yardım çantası, şeffaf çanta, anne bebek çantası ve özel tasarım çanta (müşterilerine özel tasarım çantalar) markasıdır.

Ayrıca yurt dışı fabrikasında Bilgisayar ve Telefon aksesuarı konusunda üretilen Klavye, Kablosuz Mouse, Hoparlör, Notebook Soğutucu, Gaming Notebook soğutucu, Gaming Klavye, Gaming Mouse, Temizleme Spreyi, Araç içi Magnetli Telefon tutucular, Powerbank, Kulaklık, Gaming Kulaklık, Mouse Pad, Cat6 kablo, Patch Kablo, HDMI kablo gibi ürünlerin markasıdır.

Classone Türkiye’nin yerli markasıdır. Türkiye’nin önde gelen kurumsal markalarına ve burada faaliyet gösteren Uluslararası firmalara 100’ün üzerinde patentli (tasarım tescili koruma altına alınmış) model üretilmiştir.

Çanta imalatçısı olarak yıllık 1 milyon adedin üzerine çıkan üretim kapasitesi ile tüm çanta türlerine ait promosyon çanta üretimi yapmakta ve çantalara istek üzerine logolar veya yazılar yerleştirilebilmektedir.

Classone Hangi Ülkenin Malı Markası?
TÜRK MALI