Sitemizde 20 binden fazla yerli ve yabancı malı ve hizmeti belirten marka bilgisi yer almaktadır. Merak ettiğiniz tüm markaları keşfetmek için arama yapabilir, markaların hangi ülkeye ait olduklarını görebilirsiniz.

Selpak Hangi Ülkenin Firmanın Markası

Kiminmali.com sitesinde 24 Kasım 2018 tarihinde yayınlanan "Selpak Hangi Ülkenin Firmanın Markası" başlıklı bilgi şöyle;
Selpak Hangi Ülkenin Firmanın Markası


Selpak Hangi Ülkenin Firmanın Markası


Selpak, 1970 yılında kurulan Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri markasıdır. Selpak markalı, Tuvalet kağıdı, havlu, kağıt bez, peçete, mendil ve kutu mendil gibi ürünleri bulunmaktadır.

Eczacıbaşı 1942 yılında Nejat Ferit Eczacıbaşı tarafından kuruldu. Eczacıbaşı temel olarak yapı ürünleri, sağlık, tüketim ürünleri alanında, ulusal ve uluslararası pazarlara yönelik olarak çalışan bir sanayi kuruluşları topluluğudur. Topluluk yapısında, bu temel sektörler dışında finans, bilgi teknolojileri, kaynak teknolojileri, madencilik ve gayrimenkul geliştirme alanında etkinlik gösteren kuruluşlar da yer alıyor.

Selpak Hangi Ülkenin Firmanın Markası?

TÜRK MALITürk Malları | ALMAN MALIAlman Malları | İSRAİL MALIİsrail Malları | AMERİKAN MALIAmerikan Malları | ÇİN MALIÇin Malları