Sitemizde 20 binden fazla yerli ve yabancı malı ve hizmeti belirten marka bilgisi yer almaktadır. Merak ettiğiniz tüm markaları keşfetmek için arama yapabilir, markaların hangi ülkeye ait olduklarını görebilirsiniz.

Familia Hangi Ülkenin Markasıdır

Kiminmali.com sitesinde 27 Şubat 2020 tarihinde güncellenen "Familia Hangi Ülkenin Markasıdır" başlıklı bilgi şöyle;
Familia Hangi Ülkenin Markasıdır


Familia Hangi Ülkenin Markasıdır


Familia, 2006 yılından itibaren Hayat Kimya A.Ş. tarafından üretilen Tuvalet Kağıdı, Kağıt Havlu, Peçete ve Islak Havlu markasıdır.

Familia ürünleri dünyanın 60’tan fazla ülkesinde kullanılıyor. Markanın 4 ülkede toplam 7 üretim tesisi bulunuyor. Familia markası Ortadoğu, Balkanlar ve Doğu Avrupa’nın en büyük temizlik kağıdı üreticisi konumunda.

Familia, Hayat Kimya’nın Kocaeli ve Mersin’de bulunan, yüksek kapasiteli, son teknolojiyle donatılmış tesislerinde el değmeden üretiliyor ve paketleniyor. Familia’nın tüm ürünleri %100 saf ve en kaliteli selüloz harmanlarından üretiliyor.

1937 yılında tamamı yerli sermaye ile kurulan Hayat Kimya A.Ş., Kiğılı Ailesi’nin hisselerine sahip olduğu Hayat Grubu bünyesindedir.

Familia Hangi Ülkenin Markasıdır?


TÜRK MALITürk Malları | ALMAN MALIAlman Malları | İSRAİL MALIİsrail Malları | AMERİKAN MALIAmerikan Malları | ÇİN MALIÇin Malları