"Enter"a basıp içeriğe geçin

Biblio Globus Hangi Ülkenin Markası

Kiminmali.com sitesinde 25 Mart 2019 tarihinde yayınlanan "Biblio Globus Hangi Ülkenin Markası" başlıklı bilgi şöyle;

Biblio Globus Hangi Ülkenin Markası

Biblio Globus Hangi Ülkenin Markası

Biblio Globus, 1994 yılında kurulan tur operatörüdür.

Biblio Globus, Rusya, Güney Kıbrıs, Tayland, Andorra, Dominik Cumhuriyeti, Hindistan, Bulgaristan, Birleşik Arap Emirlikleri, Meksika, Çek Cumhuriyeti, Yunanistan, İspanya, Türkiye, İtalya, Abhazya, Karadağ, Tunus, Avusturya, Küba, İsrail, Ürdün, Vietnam, Sri Lanka, Endonezya, Kamboçya, Singapur, Maldivler, Seyşeller, Mauritius, Brezilya, Jamaika, Çin, Hong Kong, Malezya, Filipinler, Fiji, Tanzanya, Belarus, Gürcistan, Malta, Portekiz, Fransa, Hollanda, Almanya, Norveç, Finlandiya, İsviçre, İsveç, Slovenya, Macaristan, Hırvatistan, Estonya, Letonya, Özbekistan gibi ülkelere turist gönderiyor.

Rusya’nın en büyük ve ucuz tur operatörlerinden Biblio Globus, İngiltere’nin en büyük tur operatörü Thomas Cook tarafından kurulan Iconic Invest adlı ortak girişim tarafından satın alındı. Ortak girişim için Türk Sarpedon Travel şirketiyle işbirliği yapılacak.

Avrupa seyahat pazarının ikinci büyük grubu İngiliz Thomas Cook, tur operatörü Biblio Globus’u satın alarak bünyesindeki Intourist ile birleştirecek. Rusya’nın en eski tur operatörü Intourist’i 2011 yılında Thomas Cook satın almıştı.

Biblio Globus Hangi Ülkenin Markası? : İNGİLİZ MALI

Kimin Malı