Sitemizde 20 binden fazla yerli ve yabancı malı ve hizmeti belirten marka bilgisi yer almaktadır. Merak ettiğiniz tüm markaları keşfetmek için arama yapabilir, markaların hangi ülkeye ait olduklarını görebilirsiniz.

Cargill Hangi Ülkenin Şirketi Firması

Kiminmali.com sitesinde 26 Eylül 2022 tarihinde güncellenen "Cargill Hangi Ülkenin Şirketi Firması" başlıklı bilgi şöyle;
Cargill Hangi Ülkenin Şirketi Firması

Cargill Hangi Ülkenin Şirketi Firması


Cargill, 1865 yılında William Wallace Cargill tarafından kurulan Cargill Incorporated bünyesinde üretilen nişasta ve nişasta bazlı ürünler, hububat ve yağlı tohum, endüstriyel ürünler markasıdır.

Dünyanın GDO’lu tahıl ticareti alanında en büyük ikinci firmasıdır. Türkiye’de en büyük nişasta kökenli şeker üreticisidir.

Cargill Incorporated Amerika merkezlidir. 70 ülkede faaliyet göstermektedir. 1960 yılında Türkiye’deki faaliyetlerine yerli ortaklık sözleşmesi ile başlayarak 1986 yılından beri Cargill Tarım ve Gıda San. A.Ş. olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Cargill Türkiye’de nişasta ve tatlandırıcı, yenilebilir bitkisel yağ, oleo-kimyasal ve bio-endüstriyel ürünler, kakao ve çikolata ürünleri, kıvam verici çözüm ürünleri, hayvan beslenmesine ait premiks, temel karışım ve özel ürünler sunmaktadır. İstanbul, Bursa, Adana, Ankara, Balıkesir, Kocaeli ve İzmir illerinde faaliyet göstermektedir.

Bünyesindeki markalar;
1000 Çiftçi 1000 Bereket Ve
Aubygel
Bioh
C Bond
C Creamtex
C Dry
C Film
C Gel
C Gum
C Igum Ve
C Polartex
C Pulptex Ve
C Set
C Snac
C Tex
C*Pharm
C*Plus
C*Size
Cargill
Cargill Anova
Cargill Regenconnect
Cargill Ve
Cerestar
Citripure
Cremoflex
Enteligen
Envirotemp
Equine Max
Fr3
Fr3 Ve
Gluvital
Granforma
Grolux
Jelly10
Kahe
Landea Ve
Lecıprıme
Loyall
Lygomme
Nutrena
Optı-Cook
Profull
Prolia
Prosante
Radipure
Regenasure
River Run
S2k
Seabrid
Simpure
Starchitect
Thrive
Topcithin
Unipectine

Cargill Hangi Ülkenin Şirketi Firması?


TÜRK MALITürk Malları | ALMAN MALIAlman Malları | İSRAİL MALIİsrail Malları | AMERİKAN MALIAmerikan Malları | ÇİN MALIÇin Malları