Chicco Hangi Ülkenin Ürünü Malı Markası Hangi Ülkeye Ait

Kiminmali.com sitesinde 10 Eylül 2019 tarihinde güncelenen "Chicco Hangi Ülkenin Ürünü Malı Markası Hangi Ülkeye Ait" başlıklı bilgi şöyle;

Chicco Hangi Ülkenin Ürünü Malı Markası Hangi Ülkeye Ait?
Chicco Hangi Ülkenin Ürünü Malı Markası Hangi Ülkeye Ait


Chicco, 1958 yılında Pietro Catelli tarafından Artsana Group bünyesinde kurulan 0-3 yaş arası çocukların, bütün ihtiyaçlarını karşılayacak, bebek bakımında uzman bir markasıdır.

Firma 1967 yılında İspanya’da bir Avrupa şubesi açtıktan sonra, Uzak Doğu’ya doğru açılmaya başladı ve ABD, Türkiye, Brezilya ve Arjantin’de şubeler açtı. Daha sonra Hindistan, Rusya, Meksika ve Polonya’nın da bulunduğu birçok yeni şube açıldı.

İtalyan şirketi Chico bu güne kadar 100’den fazla ülkede yeni şube ve satış merkezleri açarak dünya çapında genişleyerek gebelik ve emzirme aşamaları için ürünler, bebek mamaları, emzik,biberon, salıncaklar, beşik,yatak ve yastıklar, oyuncaklar, hijyen ve korunma, dışarı & hakkında ve seyahat, dinlenme ve uyku, oyun nesneleri, giysi, patik ve ayakkabı ürünleri üretmektedir.

TÜRK MALITürk Malları | ALMAN MALIAlman Malları | İSRAİL MALIİsrail Malları | AMERİKAN MALIAmerikan Malları | ÇİN MALIÇin Malları