Sitemizde 20 binden fazla yerli ve yabancı malı ve hizmeti belirten marka bilgisi yer almaktadır. Merak ettiğiniz tüm markaları keşfetmek için arama yapabilir, markaların hangi ülkeye ait olduklarını görebilirsiniz.

Varta Hangi Ülkenin Kimin Malı

Kiminmali.com sitesinde 9 Mart 2018 tarihinde güncellenen "Varta Hangi Ülkenin Kimin Malı" başlıklı bilgi şöyle;
Varta Hangi Ülkenin Kimin Malı

Amerika merkezli Spectrum Brands Holdinge ait uluslararası bir markadır. Ürünleri Çin’de üretilmektedir. 2 Mayıs 2005 yılından itibaren şirket resmi olarak ismini Spectrum Brands Inc. (SPC) olarak değiştirdi. Bu, 7 farklı ürün kategorisini barındıran marka portföyünü yansıtmaktadır.

Tüketici pillerinin tam kapsamlı tedarikçisi olarak büyümeye devam eden ve şu anki değeri 4 milyar dolar olan Spectrum Brands’ın bir parçasıdır.

Varta, Almanya’da Adolf Müller tarafından 1887 yıllarında kurulan, içten yanmalı motorlar için akümülatör üretim şirketidir. Dünyanın pek çok bölgesinde hizmet vermektedir. VARTA; Almanya, Avusturya, İsviçra ve bir çok Avrupa ülkesinde pazar lideridir.

Uluslararası dağıtım ağı ve yönetim departmanları merkez ofisi Ellwangen’dedir. Tüketici Pillerinin merkez ofisi ise Sulzbach’dadır. Almanya’daki tek alkalin pil üreticisidir. Made in Germany etiketiyle ürünlerini satmaktadır.

Hey yıl 1,2 milyardan fazla alkalin pil Dischingen’deki fabrikasında üretilmekte ve 100’den fazla ülkeye dağıtılmaktadır.

Varta Hangi Ülkenin Kimin Malı?


TÜRK MALITürk Malları | ALMAN MALIAlman Malları | İSRAİL MALIİsrail Malları | AMERİKAN MALIAmerikan Malları | ÇİN MALIÇin Malları