Sitemizde 20 binden fazla yerli ve yabancı malı ve hizmeti belirten marka bilgisi yer almaktadır. Merak ettiğiniz tüm markaları keşfetmek için arama yapabilir, markaların hangi ülkeye ait olduklarını görebilirsiniz.

Dominos Pizza Eurasia Hangi Ülkenin Markası

Kiminmali.com sitesinde 9 Aralık 2021 tarihinde güncellenen "Dominos Pizza Eurasia Hangi Ülkenin Markası" başlıklı bilgi şöyle;
Dominos Pizza Eurasia Hangi Ülkenin Markası

Dominos Pizza Eurasia Hangi Ülkenin Markası


Domino’s Pizza, 1960 yılında James ve Tom Monaghan, Dominick Devarti tarafından kurulan çok uluslu pizza zinciri markasıdır. Şirkete ait ve franchise sahibi mağazalardan oluşan bir ağ işletmektedir. DP Inc.’e ait olan veya ana franchise’leri aracılığıyla franchise verilen Domino’s System mağazaları ağı, Dünya çapında 85’ten fazla ülkede mağazaya sahiptir.

DP Eurasia, 1996 yılında İstanbul’da Domino’s System’in Türkiye’deki özel ana franchise’si olarak kuruldu. Grup daha sonra uluslararası alanda genişledi ve aynı zamanda Domino’s System’in Rusya, Azerbaycan ve Gürcistan için özel ana franchise’si oldu.

Hindistan merkezli Jubilant Bhartia Grubunun bir parçası olan Jubilant FoodWorks Limited 2021 yılında DP Eurasia NV’nin yüzde 49,99 hissesini satın aldı.

Pizza Restaurantları A.Ş.’ye bağlı olarak çalışan Genel Müdürlüğün sayısı büyümeyle doğru orantılı olarak artmaktadır.

500’den fazla mağazasıyla Domino’s Pizza Türkiye, mevcut Domino’s Franchising sisteminde Hindistan, İngiltere ve Avustralya’yı takip ederek dördüncü sırada yer almaktadır.

Menüleri bölgelere göre değişiklik göstermektedir.

Dominos Pizza Eurasia Hangi Ülkenin Markası?


TÜRK MALITürk Malları | ALMAN MALIAlman Malları | İSRAİL MALIİsrail Malları | AMERİKAN MALIAmerikan Malları | ÇİN MALIÇin Malları