Sitemizde 20 binden fazla yerli ve yabancı malı ve hizmeti belirten marka bilgisi yer almaktadır. Merak ettiğiniz tüm markaları keşfetmek için arama yapabilir, markaların hangi ülkeye ait olduklarını görebilirsiniz.

Popeyes Hangi Ülkenin Malı Ürünü Markası Sahibi Kimdir

Kiminmali.com sitesinde 9 Mart 2018 tarihinde güncellenen "Popeyes Hangi Ülkenin Malı Ürünü Markası Sahibi Kimdir" başlıklı bilgi şöyle;
Popeyes Hangi Ülkenin Malı Ürünü Markası Sahibi Kimdir

Tavuk lokantaları zinciri Popeyes 1972 yılında Amerika’nın New Orleans kentinde farklı isimde açılarak faaliyete başladı. Daha sonra şimdiki ismine geçerek, uluslararası büyümesine 1984 yılında Kanada’nın Toronto kentiyle başlayarak Amerika’da 1900’den fazla restorana sahip oldu. Ayrıca Bahamalar, Bahreyn, Kanada, Çin, Kosta Rika, Kıbrıs, Gürcistan, Almanya, Guyana, Honduras, Hong Kong, Endonezya, Irak, Jamaika, Ürdün, Kuveyt, Malezya, Meksika, Panama, Peru, Filipinler, Katar, Suudi Arabistan, Singapur, Güney Kore, Surinam, Trinidad, Türkiye, Vietnam ve Birleşik Arap Emirlikleri gibi 30 uluslararası pazarda 2 binden fazla şubesi ile hizmet veriyor.

2007 yılından beri Türkiye’de hizmet veren Popeyes , TAB Gıda ile Türkiye’nin 40’tan fazla şehrinde 180’den fazla restoran sayısına ulaştı.

Popeyes Hangi Ülkenin Malı Ürünü Markası Sahibi Kimdir?


TÜRK MALITürk Malları | ALMAN MALIAlman Malları | İSRAİL MALIİsrail Malları | AMERİKAN MALIAmerikan Malları | ÇİN MALIÇin Malları