"Enter"a basıp içeriğe geçin

AirTies Hangi Ülkenin Malı Markası Nerenin Malı

Kiminmali.com sitesinde 6 Ekim 2018 tarihinde güncelenen "AirTies Hangi Ülkenin Malı Markası Nerenin Malı" başlıklı bilgi şöyle;

AirTies Hangi Ülkenin Malı Markası Nerenin Malı
AirTies Hangi Ülkenin Malı Markası Nerenin Malı

AirTies 2004 yılında İstanbul’da Andre Van Hees, Bülent Çelebi ve Metin İsmail Taşkın tarafından kuruldu. AirTies şirketi bir evde hayat bulurken 2 yılda Türkiye’nin pazar payının yarısına sahip olarak hızlı bir şekilde büyüyerek 2007’den itibaren Türkiye’deki operatörlerle anlaşıp alanında zirveye çıktı.

Teknolojiyi Türkiye’de, Türk mühendislerle üretip dünyaya satıyor. 100 milyon doların üstündeki büyüklüğüyle dünyaya teknoloji satan bir Türk şirketi.

AirTies’ın müşterileri arasında Amerika Birleşik Devletleri ve Batı Avrupadan sektörlerinin lideri olan onlarca genişbant ve TV servis sağlaycıları bulunuyor.

Aynı ev içerisinde birden fazla Televizyon, notebook, Bilgisayar ve oyun konsoluna kablosuz, yüksek çözünürlüklü veri ve medya aktarımı konusunda kendi ürünlerinin donanım ve yazılımlarını tasarlamaktadır.

Ürün portföyünde geniş bant internet cihazları, yerel ağ ürünleri, internet üzerinden telefon, aksesuarlar ve internet tabanlı televizyonlar için set üstü kutular (set top box) yer almaktadır.

AirTies’ın dünya çapında kullanımda olan 8 milyondan fazla ürünü bulunmaktadır.

AirTies Hangi Ülkenin Malı Markası Nerenin Malı?
TÜRK MALI