Sitemizde 20 bine yakın yerli ve yabancı marka yer almaktadır. Keşfetmek için arama yapabilir, markaların hangi ülkeye ait olduklarını görebilirsiniz.

Mintax Hangi Ülkenin Malı Markasıdır

Kiminmali.com sitesinde 28 Kasım 2023 tarihinde güncelenen "Mintax Hangi Ülkenin Malı Markasıdır" başlıklı bilgi şöyle;

Mintax Hangi Ülkenin Malı Markasıdır?
Mintax Hangi Ülkenin Malı Markasıdır


Mintax Hangi Ülkenin Malı Markasıdır


Mintax, 1955 yılında Dürüst Şirketler Grubu bünyesinde kurulan temizlik ürünleri markasıdır.

Ürün yelpazesinde deterjan, elde yıkama toz deterjan, bulaşık deterjanı, eldiveni, bulaşık makinesi jel, koku, parlatıcı, tablet, temizleyici ve tuzu, cam temizleyici, kireç önleyici, kireç ve pas çözücü, lateks eldiven, lavabo açıcı, mutfak temizleyici, ovma kremi, topu, sünger, sıvı çamaşır deterjanı, sıvı arap sabunu, silikonlu temizleyici, sirkeli çok amaçlı yüzey temizleyici, soda matik, tül ve çamaşır beyazlatıcı, temizlik bezi, yüzey temizleyici, yağ çözücü, yoğun çamaşır suyu, yumuşatıcı, çam kokulu katı wc blok, çamaşır deterjanı, çamaşır makinesi temizleyici, ahşap temizleyici, amonyaklı ovma kremi, banyo temizleyici gibi ürünler yer almaktadır.

Mintax, 2012 yılında Ülker’in çatı şirketi olan Yıldız Holding A.Ş. tarafından satın alınmıştır. ŞOK Marketler T.A.Ş.’ye özel olarak üretilmektedir.

TÜRK MALITürk Malları | ALMAN MALIAlman Malları | İSRAİL MALIİsrail Malları | AMERİKAN MALIAmerikan Malları | ÇİN MALIÇin Malları