Sitemizde 20 binden fazla yerli ve yabancı malı ve hizmeti belirten marka bilgisi yer almaktadır. Merak ettiğiniz tüm markaları keşfetmek için arama yapabilir, markaların hangi ülkeye ait olduklarını görebilirsiniz.

Tadım Kuruyemiş Sahibi Kim Hangi Ülkenin

Kiminmali.com sitesinde 19 Eylül 2019 tarihinde güncellenen "Tadım Kuruyemiş Sahibi Kim Hangi Ülkenin" başlıklı bilgi şöyle;
Tadım Kuruyemiş Sahibi Kim Hangi Ülkenin


Tadım Kuruyemiş Sahibi Kim Hangi Ülkenin


1971 yılında Gaziantepli Mehmet Tekinalp tarafından İstanbul’da kurulan Tadım, üç kuşaktır Türkiye’ye sadece kuruyemiş alanında hizmet veriyor.

2005 yılından beri merkez olarak seçtiği Amsterdam’dan tüm Avrupa’ya kuruyemiş dağıtıyor.

Tadım’ın Tuzla’da 7 bin 500 metrekare açık ve 15 bin metrekare kapalı alandan oluşan tesislerinde, ambalajlı kuruyemiş ve kuru meyve üretimi yapılıyor.

Gebze’de ve Almanya’da kuruyemiş, kuru meyve ve Tadım Kuruyemiş Bar üretim tesisleri bulunuyor.

Türkiye çapında bayilik sistemiyle çalışan Tadım, toplam 55 bayi ve 250 araçlık bir filoya sahip. Başta Amerika ve Kanada olmak üzere dünyanın birçok ülkesine ihracat yapıyor.

Tadım Çekirdek İçindekiler: Ay çekirdeği, Tuz, eser miktarda antep fıstığı, yer fıstığı, badem, ceviz, pikan cevizi, fındık, kaju fıstığı ve buğday gluteni içerebilir.

Kalori Oranı: 1 paket için (50 g), Enerji (kcal) 256 kcal, Yağ Oranı 15.6 g, Karbonhidrat 11.85 g, Protein 13.9 g

Tadım Kuruyemiş Sahibi Kim Hangi Ülkenin?

TÜRK MALITürk Malları | ALMAN MALIAlman Malları | İSRAİL MALIİsrail Malları | AMERİKAN MALIAmerikan Malları | ÇİN MALIÇin Malları