Sitemizde 20 binden fazla yerli ve yabancı malı ve hizmeti belirten marka bilgisi yer almaktadır. Merak ettiğiniz tüm markaları keşfetmek için arama yapabilir, markaların hangi ülkeye ait olduklarını görebilirsiniz.

HIRVATİSTAN MALI

Lole Hangi Ülkenin Markası
Lole Hangi Ülkenin Markası


Lole Hangi Ülkenin Markası Lole, 1922 yılında kurulmuş olan Atlantic Stark d.o.o. bünyesindeki Kahve, çay, yapay kahve, unlar markasıdır. Atlantic Stark d.o.o. Hırvatistan merkezli Atlantik Grup ö. d., bünyesindedir.

Favarger Hangi Ülkenin Malı Markası
Favarger Hangi Ülkenin Malı Markası


Favarger Hangi Ülkenin Malı Markası Favarger, 1826 yılında Jacques Foulquier tarafından kurulmuş olan Favarger S.A bünyesinde üretilen çikolata markasıdır. Tuğla çikolatalar, sütlü ve bitter çikolatayı pralin, badem ve Madagaskar vanilyasıyla birleştirir. Favarger S.A 2003 yılında Favarger’ın hisselerinin çoğunluğu Hırvatistan merkezli LURA Grupa tarafından satın alındı.…

Omonia Hangi Ülkenin Markası
Omonia Hangi Ülkenin Markası


Omonia Hangi Ülkenin Markası Omonia, 2007 yılında kurulan Omonia d.o.o. bünyesindeki uluslararası bir telekomünikasyon markasıdır. Kendi fiber optik ağını kurmuş ve veri ve ses hizmetleri sunmaktadır. Omonia d.o.o. Hırvatistan merkezlidir.

Vivax Hangi Ülkenin Markasıdır
Vivax Hangi Ülkenin Markasıdır


Vivax Hangi Ülkenin Markasıdır Vivax, 1995 yılında kurulan M SAN Group d.d. bünyesindeki ankastre, beyaz eşya, akıllı saat, buzdolabı ve dondurucular, televizyon, bluetooth hoparlör, klima, küçük ev aletleri, akıllı telefon ve tablet markasıdır. M SAN Group d.d. Hırvatistan merkezlidir.

ROX Beauty Hangi Ülkenin Markası
ROX Beauty Hangi Ülkenin Markası


ROX Beauty Hangi Ülkenin Markası ROX Beauty, 1992 yılında kurulan Rox d.o.o. bünyesinde üretilen kozmetik ürünler ve güzellik cihazları markasıdır. Rox d.o.o. Hırvatistan merkezlidir.

Rimac Automobili Hangi Ülkenin Markasıdır
Rimac Automobili Hangi Ülkenin Markasıdır


Rimac Automobili Hangi Ülkenin Markasıdır Rimac Automobili, 2009 yılında Mate Rimac tarafından kurulan Rimac Automobili d.o.o. bünyesindeki elektrikli spor arabalar, elektrikli araba aktarma organları, araç sistemleri, akü sistemleri markasıdır. Rimac Automobili d.o.o. Hırvatistan merkezlidir. Rimac Automobili hisse dağılımı: Mate Rimac (yüzde 52,06) (Hırvatistan) Camel Group…

DOK-ING Hangi Ülkenin Malı Markası
DOK-ING Hangi Ülkenin Malı Markası


DOK-ING Hangi Ülkenin Malı Markası DOK-ING, 1992 yılında kurulan DOK-ING d.o.o bünyesindeki elektrikli araçlar, insansız çok amaçlı araçlar ve robotik sistemler markasıdır. Firma elektrikli otobüs, elektrikli scooter, elektrikli bisiklet ve ilgili ürünlerin bataryalarını üretmektedir. DOK-ING d.o.o Hırvatistan merkezlidir.