Sitemizde 20 binden fazla yerli ve yabancı malı ve hizmeti belirten marka bilgisi yer almaktadır. Merak ettiğiniz tüm markaları keşfetmek için arama yapabilir, markaların hangi ülkeye ait olduklarını görebilirsiniz.

ROMANYA MALI

Meze Audio Hangi Ülkenin Markası
Meze Audio Hangi Ülkenin Markası


Meze Audio Hangi Ülkenin Markası Meze Audio, 2011 yılında Antonio Meze tarafından kurulmuş olan Meze Audio SRL bünyesindeki kulaklık ve hoparlör markasıdır. Meze Audio SRL Romanya merkezlidir.

Softpedia Hangi Ülkenin Markası
Softpedia Hangi Ülkenin Markası


Softpedia Hangi Ülkenin Markası Softpedia, 2001 yılında kurulmuş olan SoftNews Net SRL bünyesindeki yazılım ve teknoloji haber sitesi markasıdır. Çeşitli indirilebilir yazılımları indeksler, inceler ve teknoloji ile bilim konularıyla ilgili haberleri raporlar. SoftNews Net SRL Romanya merkezlidir.

Rombat Hangi Ülkenin Markasıdır
Rombat Hangi Ülkenin Markasıdır


Rombat Hangi Ülkenin Markasıdır Rombat, 1980 yılında kurulan Rombat SA bünyesinde üretilen otomobiller, kamyonlar, bisikletler, enerji depoları için aküler markasıdır. ISO 9001, ISO TS 16949, ISO 18001, ISO 14001 belgelerine sahiptir. Rombat SA, 2012 yılında Güney Afrika Grubu Metair Investment Limited’in iştiraki olan Metair International…

Allview Hangi Ülkenin Malı Markası
Allview Hangi Ülkenin Malı Markası


Allview Hangi Ülkenin Malı Markası Allview, 2004 yılında Lucian Peticila tarafından kurulan S.C. Visual Fan S.A. bünyesinde üretilen akıllı telefon, tablet, dizüstü bilgisayar, televizyon, sanal gerçeklik gözlükleri, aksesuarlar görsel 360, akıllı telefon aksesuarları, kameralar, saatler, akıllı cihazlar, akıllı ölçek, taşınabilir hoparlörler ve aksesuarları markasıdır. S.C.…

Wesse Watches Hangi Ülkenin Markası
Wesse Watches Hangi Ülkenin Markası


Wesse Watches Hangi Ülkenin Markası Wesse Watches, 2008 yılında kurulan SC Kayatime SRL bünyesindeki saat markasıdır. Her saat, çizilmelere karşı yüksek koruma sağlayan kristal mineral cam içeren tam paslanmaz çelik kasada üretilmektedir. SC Kayatime SRL Romanya merkezlidir.

Jolidon Hangi Ülkenin Markasıdır
Jolidon Hangi Ülkenin Markasıdır


Jolidon Hangi Ülkenin Markasıdır Jolidon, 1993 yılında Gabriel Cirlig tarafından kurulan Jolidon Import Export S.R.L. bünyesinde üretilen iç çamaşırı ve mayo markasıdır. Jolidon Import Export S.R.L. Romanya merkezlidir. Üretim hattı Avrupa’da bulunmaktadır. Ürünlerini çok sayıda ülkeye pazarlamaktadır.